5 груд. 2014

Міський семінар-практикум для заступників директорів шкіл

4 груд. 2014

V Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Підведено підсумки V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
3 груд. 2014

Засідання колегії МОН України

1 грудня 2014 року відбулося засідання колегії МОН України з питань напрямків реформування системи ЗНО в Україні, рівня навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів за результатами ЗНО.
2 груд. 2014

Літературна пердача

05 грудня 2014 року виповнюється 95 років від дня народження Миколи Миколаєнка – письменника Дніпропетровщини, який народився у селі Мар’янівці Криворізького району.
1 груд. 2014

Конкурс «Година коду»

Незабаром стартує глобальна ініціатива в рамках тижня комп'ютерних наук. «Година Коду» є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу. Кожен може організувати заходи в рамках «Години Коду».
28 лист. 2014

Конкурс "Патріот"

Термін прийому заявок на участь в шостому Всеукраїнському конкурсі з українознавства "Патріот" продовжено до 15 грудня.
27 лист. 2014

ХV Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

Підведено підсумки ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика
26 лист. 2014

Розроблено нову програму "Захист Вітчизни"

Міністерством освіти і науки розроблено та запропоновано для громадського обговорення проект навчальної програми "Захист Вітчизни" для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
25 лист. 2014

Демонстраційні тести ЗНО поглибленого рівня

Випускники шкіл, які складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році матимуть можливість обрати складність тестів з української мови і літератури, а також з математики. Цього року абітурієнтам буде запропоновано два рівня тестів з цих предметів: базового і поглибленого рівня.
24 лист. 2014

Я – європеєць

Щорічно у жовтні-грудні 2014 року проводиться Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.