26 січ. 2015

Випускники, які не пройдуть ДПА, не отримають атестати

Звертаємось до керівників загальноосвітніх навчальних закладів з проханням роз’яснити випускникам шкіл, що у разі якщо вони не пройдуть державну підсумкову атестацію з української мови і літератури, вони не зможуть отримати атестати у поточному році.
23 січ. 2015

Інтернет-олімпіада з української мови та літератури

Кафедра української мови і літератури Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури.
22 січ. 2015

На допомогу випускникам!

З метою підвищення освіченості учнів та в рамках допомоги випускникам 11-х класів у підготовці до ЗНО «Методичний портал» розпочав роботу над створенням нової продукції на ринку програмного забезпечення.
21 січ. 2015

Веселка миру

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Всеукраїнською благодійною асоціацією «Рівний-рівному», мерією м. Стара Любовня Словацької Республіки 30 квітня – 3 травня 2015 року планують проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».
20 січ. 2015

Соняшник

Пропонуємо Вам взяти активну участь у VІ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» - 2015, яка знову у своєму дружньому колі збере всіх, хто цікавиться українською мовою та літературою, історією й культурою України.
19 січ. 2015

Немає часу зволікати!

13-річній Насті Лавриненко, учениці 7 класу СЗШ № 4, потрібна термінова допомога! Дівчина бореться за своє життя з діагнозом саркома правої стегнової кістки. Лікування потребує дуже великих коштів, яких у матері і бабусі вже немає. Проте спільними зусиллями, ми можемо допомогти дитині.
16 січ. 2015

Попереду фінал

За результатами конкурсних випробувань відбіркового етапу другого (обласного) туру конкурсу "Учитель року - 2015" визначено 10 конкурсантів у номінації «Українська мова та література», які набрали найбільшу кількість балів, для участі у фінальному етапі другого туру Конкурсу.
15 січ. 2015

Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

В закладах міста йде підготовка до участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
14 січ. 2015

До Дня Соборності України

Вчителям історії, класним керівникам! 22 січня 2015 року, на виконання доручення голови облдержадміністрації від 24 грудня 2014 року № 07-80/035-14 «Про підготовку та проведення заходів з відзначення в області Дня Соборності України», всі школи Дніпропетровщини проведуть виховну годину "Україна - єдина країна", приурочену 96-им роковинам Соборності України.
13 січ. 2015

Нові випробування

15 січня свою професійну майстерність буде презентувати на ІІ (обласному) турі конкурсу «Учитель року – 2015» в номінації «Українська мова та література» вчитель української мови та літератури гімназії № 3 Каземір Світлана Миколаївна.