6 жовт. 2014

Назустріч мрії

Благодійна організація "Сильні духом" проводить Всеукраїнську благодійну акцію для онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час антитерористичної операції.
3 жовт. 2014

Підсумки вступної кампанії 2014

Пропонуємо ознайомитись з матеріалами круглого столу за участю першого заступника Міністра освіти і науки України І.Р. Совсун, директора Українського центру оцінювання якості освіти І.Л. Лікарчука.
2 жовт. 2014

Підготовка до ЗНО

На нашому сайті у розділі "Зовнішнє незалежне оцінювання" розміщено Програми ЗНО 2015.
1 жовт. 2014

Найрозумніший учень року

Редакція видавництва СВС Сіті Медія про проведення в енциклопедичному журналі «Зін – прибулець з космосу», Всеукраїнського навчального конкурсу для учнів початкових класів «Найрозумніший учень року».
30 вер. 2014

Інтернет-турнір

З жовтня по грудень 2014 року Національний центр «Мала академія наук України» буде проводити V Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін.
29 вер. 2014

Прикрась Україну!

З 13 жовтня по 30 листопада 2014 року за ініціативи громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Українські рубежі» для учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів проводиться всеукраїнська акція «Прикрась Україну!», в рамках якої визначаються кращі художні роботи дітей з настінного живопису (графіті, спрей-арт).
26 вер. 2014

МИРНОГО ТА УСПІШНОГО ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ У 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ!

25 вересня на базі Машинобудівного коледжу ДНУ відбулись заходи в межах Дня психологічної служби системи освіти Дніпропетровщини. В межах інформаційного блоку було розглянуто питання «Про результати діяльності психологічної служби системи освіти Дніпропетровської області» (доповідач Мушинскьий Віктор Петрович, завідувач ОНМЦ практичної психології і соціальної роботи)
25 вер. 2014

Віртуальні лабораторії

ТОВ «Компанія СМІТ» пропонує безоплатний он-лайн доступ до електронних засобів навчального призначення, які отримали відповідний гриф Міністерства освіти і науки України.
23 вер. 2014

Всеукраїнські конкурси

Розпочата реєстрація на Всеукраїнський конкурс для вчителів-україністів «Соняшник-учитель»-2014.
22 вер. 2014

Випускникам закладів

МОН України оприлюднило проект Умов прийому до ВНЗ у 2015 році.