Я – європеєць

24 лист. 2014
Щорічно у жовтні-грудні 2014 року проводиться Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Основна мета конкурсу: привернення уваги до розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Організаторами конкурсу є Посольство Литовської Республіки в Україні та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця».

Перший етап проводиться у період з 1 жовтня по 1 грудня 2014 року.

Виявили ініціативу та взяли активну участь у конкурсі деякі заклади міста:

СЗШ № 12 (Пустовойтенко Оксана, 10 кл., Трайзе Кристина, 11 клас - керівник Шульженко Олександр Анатолійович - вчитель історії), СЗШ № 15 (Коростельов Володимир, 8 клас, Жук Євгенія, 9 клас, Силютіна Дар’я, 11 клас – керівник Здравило Тетяна Андріївна, учитель української мови та літератури.

Слід зазначити оригінальність викладених думок, креативність і неординарний погляд авторів учнівських робіт.

Підсумки завершального етапу Конкурсу будуть підводитися у період з 1 до 19 грудня 2014 року. Переможців Всеукраїнського Конкурсу буде нагороджено дипломами і цінними подарунками. Автори кращих робіт будуть запрошені до міжнародної поїздки до Литовської Республіки в рамках культурного обміну.

Бажаємо успіхів та чекаємо нових перемог!!!