6 лист. 2014

Батьки та діти на порозі школи

4 листопада 2014 року на базі СЗШ №18 була проведена загальноміська батьківська конференція «Батьки та діти на порозі школи».
5 лист. 2014

Моя Батьківщина – Україна

Згідно річного плану роботи, за результатами проведення експедиції «Моя Батьківщина – Україна», у жовтні 2014 року проведено І етап конкурсу учнівських краєзнавчо-дослідницьких робіт.
4 лист. 2014

Стань письменником!

Київський національний університет імені Тараса Шевченка спільно з Національною Спілкою письменників України проводить Третій Всеукраїнський конкурс "Стань письменником!"
3 лист. 2014

Презентовано проект Концепції розвитку освіти до 2025 року

Міністерством освіти і науки презентовано проект Концепції розвитку освіти на період 2015-2025 років. Документ буде схвалений після процедури громадського обговорення.
31 жовт. 2014

Про початок реєстрації учасників пробного ЗНО.

1 листопада з 08.00, як і в попередні роки, на веб-сайті ДпРЦОЯО та інших регіональних центрів розпочнеться реєстрація для участі у пробному ЗНО, яка триватиме до 15 грудня 2014 року до 24.00.
30 жовт. 2014

Я – європеєць

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні проводить ІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».
29 жовт. 2014

Конкурс «English Speaking»

Громадська організація «Центр розвитку курорту Сергіївка» разом з Міжнародним дитячим мовним табором «Bereg - Camp», оголошує конкурс на кращій урок з англійської мови, якій став найбільш ефективним по засвоєнню матеріалу, спрямованого на посилення та розвиток навчання англійської мови.
28 жовт. 2014

Особливості проведення ЗНО 2015

У 2015 році вводяться тести двох рівнів складності: з української мови і літератури та математики.
27 жовт. 2014

Відзначення 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України

З метою вшанування 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України, Український інститут національної пам’яті розробив методичні матеріали для використання у навчально-виховному процесі.
24 жовт. 2014

Випускникам та учням 10-х класів.

Згідно з вимогами Закону України «Про вищу освіту» з 2016 року абітурієнти, які бажають здобувати вищу освіту ступеня молодшого бакалавра чи бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) за державним замовленням, мають подавати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву встановленого зразка із зазначенням спеціальностей, за якими вони бажають здобувати вищу освіту, та переліком виставлених у пріоритетному для себе порядку ВНЗ, що здійснюють підготовку фахівців за кожною з обраних ними спеціальностей.