6 лют. 2015

Фінальний турнір мовознавців

15 січня 2015 року стало пам’ятним днем для багатьох учнів і вчителів Дніпропетровської області. Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти зібрав у своєму святковому залі учасників фінального етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, серед яких були і учні нашого міста.
5 лют. 2015

Вчитель - новатор

На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проводить щорічний конкурс "Вчитель-новатор".
5 лют. 2015

Конкурс фахової майстерності для вчителів

Громадська спілка «Освіторія» й НВК «Новопечерська школа», разом із Міністерством освіти і науки, та за підтримки від компанії «Майкрософт Україна» і виробника освітніх продуктів Corinth, проводять Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учителів.
4 лют. 2015

Відкрито масові онлайн-курси з підготовки до ЗНО

Неприбутковий громадський проект «Prometheus» спільно з партнерами з «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії.
3 лют. 2015

ЛЕЛЕКА – 2015

До уваги учасників Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2015».
2 лют. 2015

Стартує четвертий Всеукраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 15».

Шановні вчителі правознавства, етики, християнської етики, економіки та курсу "Людина і світ"!
30 січ. 2015

У МОН розробили навчальну програму "Захист Вітчизни"

Міністерством освіти і науки запропонований для розгляду, доопрацьований за результатами громадського обговорення, проект навчальної програми "Захист Вітчизни" для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
29 січ. 2015

Бій під Крутами — героїчна сторінка історії України

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут – саме там, на малій залізничній станції на відстані 130 км вiд Києва, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
28 січ. 2015

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Обласний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 24 січня на базі ДОІППО, назвав нові імена переможців.
27 січ. 2015

Пам'ять про Голокост

У 2005 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № 60/7 "Пам'ять про Голокост", що проголосила 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту. Україна приєдналася до цього документу у 2012 році та вперше скромно відзначила Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.