23 жовт. 2014

Увага! ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти підготував характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з усіх предметів.
22 жовт. 2014

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 1 листопада

​В Українському центрі оцінювання якості освіти підписано наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, метою проведення якого є ознайомлення абітурієнтів, які вступатимуть до вищих навчальних закладів, із процедурою тестування.
20 жовт. 2014

ЗНО - 2015: п’ять нововведень, що очікують абітурієнтів

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році пройде за тією ж процедурою, що й в попередні роки, за виключенням п’яти нововведень, які внесені після ретельного аналізу проведення ЗНО.
17 жовт. 2014

Оприлюднені Умови прийому на навчання до ВНЗ у 2015 році

Умови прийому абітурієнтів на навчання у 2015 році будуть обов'язковими для усіх вищих навчальних закладів України, крім вищих військових навчальних закладів.
15 жовт. 2014

XV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Традиційно у День української писемності та мови (09 листопада) розпочинається XV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
14 жовт. 2014

Вступна кампанія: абітурієнтів зарахують у першу хвилю

Усіх абітурієнтів зараховуватимуть до вищих навчальних закладів під час першої хвилі зарахування. Про це під час брифінгу, присвяченому питанням вступної кампанії до вищих навчальних закладів, повідомила перший заступник міністра освіти Інна Совсун.
13 жовт. 2014

«КУРС: Школа» оновлено!

Шановні колеги! Програма «КУРС: Школа» оновлена (реліз 0160 R2 від 09 /10/ 2014 р).
10 жовт. 2014

Семінар-презентація

09 жовтня 2014 р. відбувся міський семінар-презентація для заступників директора школи, практичних психологів «Організація профілактичної роботи в закладі освіти за інтегрованою моделлю психологічного, соціально-педагогічного супроводу розвитку дитини»
8 жовт. 2014

Обережно - гриби!

Восени збільшується ризик харчових отруєнь внаслідок вживання населенням в їжу дикорослих грибів, порушення громадянами правил їх збирання, зберігання та приготування.
7 жовт. 2014

V Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

9 жовтня 2014 року в навчальних закладах міста відбудеться урочисте відкриття Конкурсу. Урочистості з нагоди початку V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудуться 9 жовтня 2014 року в місті Луцьку.