21 серп. 2014

Протимінна безпека населення та дітей

З метою підвищення протимінної безпеки населення та дітей Міністерство освіти і науки рекомендує у загальноосвітніх навчальних закладах спланувати цикл уроків та виховних заходів присвячених поводженню учнів з вибухонебезпечними предметами на які учні можуть наразитися.
20 серп. 2014

Про забезпечення безперешкодного доступу до навчальних закладів

Міністерство освіти і науки надіслало для практичного використання в роботі методичні рекомендації «Забезпечення безперешкодного доступу до навчальних закладів»
19 серп. 2014

Увага!

Підведено підсумки Зовнішнього незалежного оцінювання - 2014
18 серп. 2014

План всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів

Міністерство освіти і науки України затвердило План всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014/2015 навчальний рік за основними напрямами позашкільної освіти.
15 серп. 2014

Уроки мужності

Логічним продовженням теми єдності народу України та цілісності її території буде розмова про мужність і героїзм в ім’я свободи, незалежності та демократичного розвитку нашої держави.
14 серп. 2014

Про проведення Дня знань і Першого уроку у 2014-2015 навчальному році

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти надсилає методичні рекомендації щодо організованого початку нового, 2014-2015 навчального року й урочистого проведення Першовересневих свят – Дня знань та Першого уроку «Україна – єдина країна».
13 серп. 2014

Час викладання курсу «Захист Вітчизни» збільшено

У 2014-2015 навчальному році цей предмет вивчатимуть учні 10 та 11 класів. «Для шкіл військово-спортивного спрямування кількість навчальних годин зросте до двох годин на тиждень. У звичайних навчальних закладах дисципліні приділятимуть 1,5 години. Також у кінці навчального року, старшокласникам виділять ще вісімнадцять навчальних годин для практичних занять з «Захисту Вітчизни», – зазначив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик.
13 серп. 2014

У новому навчальному році школярі Дніпропетровщини навчатимуться шість днів на тиждень

Перехід на шестиденну систему навчання у школах області повинен вирішити частину питань з опаленням шкільних приміщень. У змінах навчального процесу передбачається також подовження осінніх і весняних канікул. Натомість зимові, як і раніше, триватимуть два тижні. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик під час прес-конференції.
12 серп. 2014

Всеукраїнський навчальний конкурс

Редакція видавництва СВС Сіті Медія повідомляє про проведення в енциклопедичному журналі «Зін – прибулець з космосу», Всеукраїнського навчального конкурсу для учнів початкових класів «Найрозумніший учень року».
11 серп. 2014

2 абітурієнти Новомосковська отримали максимальний бал при складанні ЗНО-2014

Основна сесія ЗНО тривала з 3 по 27 червня 2014 року. За цей період близько 20 тис абітурієнтів склали 11 предметів тестувань. 39 абітурієнтів Дніпропетровщини отримали максимальний бал. Минулого року такого результату досягли 35 вступників.