5 вер. 2014

Стартує конкурс!

Реєстрація на участь в іграх «Соняшник» і «Геліантус» розпочалася 1 вересня.
4 вер. 2014

Звернення до освітян Дніпропетровщини, вчителів і батьків!

Колектив Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти звертається до всіх освітян Дніпропетровщини, вчителів і батьків із закликом...
3 вер. 2014

Навчальна літературадля використання у загальноосвітніх навчальних закладах

З метою упорядкування навчальної літератури і програм, що рекомендуються для використання в навчально-виховному процесі у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерство освіти і науки пропонує Переліки
2 вер. 2014

Електронний репозитарій підручників

Уперше за всю освітню історію України цьогоріч розроблено електронний репозитарій, який дозволяє вчителям самостійно обирати підручники для навчання.
1 вер. 2014

Забезпечення навчально-виховного процесу у 6 класі

Міністерство освіти і науки України розробило рекомендації щодо забезпечення навчально-виховного процесу у 6 класі загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році.
29 серп. 2014

Стан готовності навчальних закладів міста до нового навчального року

29 серпня 2014 року в актовій залі колегіуму № 11 відбулась міська педагогічна конференція «Стан готовності навчальних закладів міста до нового 2014/2015 навчального року»
28 серп. 2014

Організація фотовиставок

З метою формування у дітей та учнівської молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, МОН України пропонує створити у навчальних закладах фотовиставки присвячені подвигу українського народу під час антитерористичної операції на Сході України.
28 серп. 2014

Питання протимінної безпеки

Відповідно до листа МОН України № 1/9-419 від 19.08.2014 р. «Щодо проведення уроків та виховних заходів з питань протимінної безпеки населення та дітей у загальноосвітніх навчальних закладах» освітянам регіонів рекомендовано посилити увагу до безпеки перебування та дотримання правил безпечної поведінки дорослими та дітьми на вулиці, в місцях громадського відпочинку, в освітніх закладах і вдома.
27 серп. 2014

Запрошує Військово-морський коледж

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2014 № 163 "Про утворення факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії та відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії" розпочато роботу щодо відновлення підготовки фахівців для потреб українського національного флоту та проведення набору на І курс до відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії.
26 серп. 2014

Про підготовку до 2014/2015 навчального року

26 серпня на базі СЗШ № 6 відбулися засідання міських методичних об’єднань вчителів та виставка – продаж навчально-методичної літератури видавничої групи «Основа» та видавництва «Ранок».