План всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів

18 серп. 2014
Міністерство освіти і науки України затвердило План всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014/2015 навчальний рік за основними напрямами позашкільної освіти.

На виконання статті 8 Закону України «Про позашкільну освіту», пункту 23 Положення про позашкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 № 433, з метою визначення рівня практичної підготовки вихованців позашкільних навчальних закладів, організації їх участі у всеукраїнських і міжнародних заходах, виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та учнівської молоді, затверджено План всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014/2015 навчальний рік за основними напрямами позашкільної освіти.