19 вер. 2014

Школа молодого педагога

18 вересня відкрила свої двері міська школа молодого педагога «Сходинки до майстерності».
18 вер. 2014

Засідання вчителів-логопедів і дефектологів

17 вересня відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів-логопедів і дефектологів. Були обговорені актуальні питання планування роботи в новому навчальному році.
18 вер. 2014

Інформаційна безпека дітей

17 вер. 2014

Нарада заступників з НВР

16 вересня 2014 р. на базі СЗШ № 15 відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.
16 вер. 2014

Протимінна безпека населення

Згідно листа Міністерства освіти і науки від 19.08.2014 № 1/9-419 Обласний науковий бібліотечно-інформаційний центр Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пропонує рекомендаційний список літератури щодо проведення уроків та виховних заходів з питань протимінної безпеки населення та дітей у загальноосвітніх навчальних закладах.
15 вер. 2014

Дистанційний турнір з інформаційних технологій

Наказом Міністерства освіти і науки України № 918 від 08.08.2014 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році" визначено, що у 2014/2015 навчальному році IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад проводитиметься з української мови та літератури, іноземних мов (англійської, німецької, французької), історії, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики. Таким чином зобов’язання проводити І-ІІІ етапи олімпіади з інформаційних (офісних) технологій відповідно до чинного Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності на департаменти (управління) освіти не покладається.
12 вер. 2014

Робота психологічної служби

11 вересня 2014 р на базі СЗШ № 6 відбулось засідання міського методичного об’єднання шкільних практичних психологів та соціальних педагогів
10 вер. 2014

Шановні друзі!

Ми раді повідомити вам, що мультимедійне видавництво «РОЗУМНИКИ» бере участь у ХХІ Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові», який відбудеться 11-14 вересня 2014 року. Це подія міжнародного рівня, яка уже два десятиліття збирає усіх шанувальників книг із України і сусідніх країн.
9 вер. 2014

Наукові пікніки

Вже другий рік в Україні реалізується соціальний проект з популяризації науки для дітей і молоді "Наукові пікніки", організований польським Фондом "Wspolna Europa" за підтримки Фонду "Освіта для демократії" в рвмках програми "Перетворення в регіоні - RITA" Польсько-Американського Фонду Свободи, програми "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука та низки партнерів на місцях.
8 вер. 2014

Конкурс "Бобер"

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності „Бобер” для учнів 2-11 класів в Україні відбудеться на базі Львівського фізико-математичного ліцею 9-10 листопада 2014 року.