19 лют. 2014

Рекомендації щодо проведення конкурсів

На сторінці "Конкурси" розміщені рекомендації щодо проведення конкурсів
18 лют. 2014

Вітаємо переможців!

Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання
17 лют. 2014

Чекаємо на нові перемоги!

ІІ етап конкурсу "Людина і світ" відбудеться 02 березня 2014 року
14 лют. 2014

Нагадуємо випускникам!!!

Кінцевий термін реєстрації на ЗНО-2014 - 5 березня та ще раз звертаємо увагу на типові помилки, що мають місце в оформленні реєстраційних документів.
13 лют. 2014

ІІІ етап олімпіади з географії

Завершився ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії.
12 лют. 2014

Нові стандарти: ДНЗ та початкова школа

11 лютого 2014 року була проведена педагогічна конференція на тему: "Нові стандарти: ДНЗ та початкова школа".
11 лют. 2014

Щиро вітаємо переможців!

8 та 9 лютого в ДОІППО проходили змагання юних інформатиків.
10 лют. 2014

В розділі "Методичні рекомендації" розміщені матеріали для підготовки методичної розробки та експертної оцінки діяльності педагогічного працівника.

6 лют. 2014

Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

В ЗНЗ міста йде підготовка до участі в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, яка відбудеться 21 лютого в ДОІППО.
4 лют. 2014

Всеукраїнський тиждень права

Згідно плану заходів управління освіти в січні 2014 року у закладах освіти міста Новомосковська проведено Тижні права в межах конкурсу на кращу організацію проведення Всеукраїнського тижня права.