Веселка миру

21 січ. 2015
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Всеукраїнською благодійною асоціацією «Рівний-рівному», мерією м. Стара Любовня Словацької Республіки 30 квітня – 3 травня 2015 року планують проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».

Метою Фестивалю є виявлення та підтримки обдарованих дітей і молоді; популяризації європейських цінностей; зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн заради миру та майбутнього.

Фестиваль проходитиме серед молоді України, Словацької Республіки та інших країн в місті Стара Любовня Словацької Республіки.

Під час Фестивалю відбудуться: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я»; виступи різних вокальних, хореографічних колективів.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Фестивалі!

За довідками звертатись до КЗ "Новомосковський науково-методичний кабінет".