ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

17 лист. 2019
16 листопада 2019 року на базі ЗЗСО № 6 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

 

            16 листопада 2019 року на базі ЗЗСО № 6 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. У змаганні взяли участь 56 учнів 8-11 класів із 14 закладів освіти міста. Не виявили бажання участі в олімпіаді здобувачі освіти НВК № 5, ЗЗСО № 8 та ЗЗСО № 13.

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможцями та призерами олімпіади стали 25 учасників олімпіади.

            Зокрема,  серед учнів 8-х класів найкращі результати показали:

І місце –  Недужко Катерина (ЗЗСО № 18, учитель Василишина О.В);

ІІ місце – Шевченко Софія (колегіум № 11, учитель Крайняк Н.В.);

                Пугачова Марія (ЗЗСО № 6, учитель Драган А.М.);

ІІІ місце –Авдєєнко Аліна (ЗЗСО № 6 , учитель Драган А.М.);

                Махно Аліса (колегіум № 11, учитель Крайняк Н.В.);

                 Морозова Вікторія (ЗЗСО № 18, учителі Василишина О.В., Коваль В.Г.)

Серед учнів 9-х класів:   

І місце – Яремко Вікторія (ліцей «Самара», учитель Гончарова В.С.)

ІІ місце – Коваль Карина (ЗЗСО № 6, учитель Литвин Л.М.);

                 Універсал Анна (ЗЗСО № 18, учитель Коваль В.Г.);

ІІІ місце – Капля Валерія (КЗЗСО № 1, Грицай І.В.);

                  Ткаченко Вікторія (ЗЗСО № 14, учитель Верповська М.Н.);

                  Романенко Дарина (ліцей «Самара», учитель Гончарова В.С.);

   Серед  учнів 10-х класів:

  І місце – Воробйова Валерія, (ЗЗСО № 18, учитель Коваль В.Г.);

  ІІ місце – Гарбуз Милана (КЗССО № 1, учитель Пилипенко Л.Г.);

                   Буділова Софія (колегіум № 11, учитель Краснікова О.В.);

  ІІІ місце – Котова Ольга (КЗССО № 1, учитель Казакова Г.А.);

                    Баштовенко Дар’я (ЗЗСО № 6, учитель Панкратова О.І.);

                    Ракаєва Аліна (колегіум № 11, учитель Краснікова О.В.);

                    Лялька Ольга (ліцей «Самара», учитель Гончарова В.С.).

Серед учнів 11-х класів:

І місце – Зайченко Аліна (ЗЗСО № 6, учитель Панкратова О.І.);

ІІ місце – Бадуліна Валерія (колегіум № 11, учитель Краснікова О.В.);

                 Жмур Дмитро (ЗЗСО № 18, учителі Василишина О. В.,  Коваль В.Г.);

ІІІ місце – Кучеряєва Олександра (гімназія № 3, учитель Головко О.О.);

                  Мороз Ярослава (ліцей «Самара, учитель Гончарова В.С.);

                  М’ясоїд Валерія (ліцей «Самара», учитель Гончарова В.С.).        

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури розкрили високий потенціал її учасників, засвідчили   наполегливу, цілеспрямовану роботу учителів над формуванням мовних, літературних знань вихованців та розкриттям їхніх творчих здібностей .

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів на подальших етапах змагання!







Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія