Ще один шкільний конкурс

1 груд. 2017
Міністерство освіти підтримало ініціативу Благодійного фонду «Міжнародного фонду Івана Франка» та Громадського об'єднання «Львівське товариство у м. Києві» щодо проведення щорічного Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».

Мою нового конкурсу має стати посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка.

Передбачається, що посилення творчої мотивації школярів відбуватиметься через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких творив Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної і громадської діяльності.

Переможці Конкурсу визначатимуться у чотирьох номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія»та «Краща ілюстрація до творів Івана Франка».

У кожній з номінації переможців визначатимуть у двох вікових категоріях: учасники віком 6-11 років і учасники 12-16 років.

Переможці конкурсу зможуть отримати нагороди у негрошовій формі та дипломи.