Літня школа

7 трав. 2014
06.05.14 р. на базі НВК № 1 відбулася нарада заступників з виховної роботи, на якій обговорювали питання організації літнього відпочинку школярів міста.

У 2014 р. навчальні заклади Новомосковська мають змогу організувати  відпочинок 2,6 тис дітей. Кожному закладу освіти треба продумати дещо інші підходи в організації учнівського відпочинку, наповнити їх дозвілля різними формами роботи.

В межах  таборів з денним перебуванням на базі ЗНЗ стартуватиме Літня школа. «Робота Літніх шкіл для обдарованих дітей в канікулярний період може  організовуватись у формі профільних або тематичних змін як у закладах оздоровлення, так і в закладах відпочинку» - лист  МОН України від  30.07.2013 р.  № 1/9-518. Саме це надасть можливість збільшити показник кількості дітей шкільного віку, які зможуть результативно відпочити влітку цього року.

Продумавши та чітко спланувавши систему роботи табору відпочинку, Літньої школи, як одного з його складових, ми зможемо цікаво та плідно організувати дітей.