12 лист. 2018

Для випускників

Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки.
8 лист. 2018

Сучасні освітні тенденції: STEM, STEAM та учнівські проекти»

Освітній проект «На Урок» запрошує вчителів узяти участь у Всеукраїнській інтернет-конференції «Сучасні освітні тенденції: STEM, STEAM та учнівські проекти», яка відбудеться 10 листопада 2018 року з 9:30 до 18:30.
6 лист. 2018

Радіодиктант єдності

9 листопада 2018 року в День української писемності та мови проводиться ХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
1 лист. 2018

Made in Ukraine

З метою cприяння популяризації серед дітей та молоді інтелектуального й змістовного дозвілля, різноманітних видів і напрямків художньо-творчого виконавського мистецтва та підтримки талановитої творчої молоді у 2018-2019 навчальному році в Києві буде проходити другий Всеукраїнський фестиваль-конкурс творчості «Made in Ukraine».
29 жовт. 2018

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна вчетверте долучиться до Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки вже взяли участь понад 50 тис. осіб із 500 закладів освіти.
24 жовт. 2018

Розуміємо права людини

До 70-ї річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини оголошено Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини (уроків та виховних заходів).
22 жовт. 2018

Права людини і сучасні виклики України

З метою поширення інформації про права людини, активізації інтересу щодо актуальних питань в сфері прав людини в учнівської молоді, виявлення та стимулювання творчо обдарованих молодих людей, зацікавлених у правозахисній діяльності; сприяння їх профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей проводиться Всеукраїнський конкурс учнівських есе.
18 жовт. 2018

Пробне ЗНО - 2019

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до закладів вищої освіти.
16 жовт. 2018

Молоді таланти Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині проводиться конкурс серед молоді віком від 14 до 35 років на здобуття премії за досягнення в різних сферах суспільного життя та професійній діяльності.
11 жовт. 2018

Літературний конкурс ім. Шевченка

Урочистості з нагоди початку щорічного Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Шевченка відбудуться 18 жовтня.