8 лют. 2019

Вітаємо з перемогою!

Обласний етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 20 січня на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР», назвав нові імена переможців.
7 лют. 2019

Кроки до порозуміння

7 лютого на базі КЗ ЗЗСО № 1 відбулося заняття у педагогічній студії «Кроки до порозуміння» для молодих педагогів закладів освіти міста з питань подолання агресивної поведінки, тривожності та підвищення самооцінки учнів, адже часто майже в кожної дитини в певні моменти життя виникають труднощі, пов'язані зі спілкуванням із однолітками, а деякі діти проявляють, примхливість, бувають нестримані, запальні, грубі.
29 січ. 2019

Вітаємо переможців конкурсу імені Петра Яцика

На базі КЗВО «Дніпропетровська академія неперервної освіти» ДОР» відбувся ІІІ (обласний) очний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
28 січ. 2019

Асамблея зірок-2019

24 січня 2019 року відбулося традиційне свято вшанування відмінників навчання (за результатами І семестру), переможців міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, переможців міського етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Малої академії наук «Асамблея зірок – 2019».
21 січ. 2019

Собори наших душ

17 січня в закладі загальної середньої освіти № 1 відбулося Свято вшанування переможців мистецького конкурсу «Собори наших душ». Привітна зала була переповнена, адже зібралися і учні, і батьки, і вчителі.
29 лист. 2018

Конкурс професійної майстерності

27 листопада 2018 року на базі закладів освіти м. Павлограда відбувся зональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2019».
28 лист. 2018

Знавці української мови

27 листопада 2018 року на базі ЗЗСО № 6 відбувся ІІ (міський) етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, метою якого є піднесення престижу української мови, популяризація її серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.
20 лист. 2018

Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини

З 1 по 31 жовтня 2018 року в бібліотеках закладів освіти м. Новомосковська до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського був проведений місячник шкільних бібліотек.
19 лист. 2018

Вшанування пам’яті

З метою вшанування пам’яті жертв і постраждалих від Голодомору, геноциду Українського народу рекомендовано низку заходів.
14 лист. 2018

«Стежками Каменяра»

Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» стартує з 15 листопада 2018 року