Профтехосвіта Дніпропетровщини інформує

4 лип. 2014
Система державних ПТНЗ області містить 55 навчальних закладів. З них: - професійно-технічні училища - 11 - центри професійної освіти - 16 - професійні ліцеї - 22 - вищі професійні училища - 6.

Професійно-технічні навчальні заклади області здійснюють освітні послуги з підготовки кваліфікованих робітничих кадрів за 312 професіями. Також в закладах професійно-технічної освіти Дніпропетровщини можна отримати освіту за інтегрованими професіями в межах професійного напрямку (наприклад: штукатур-маляр-монтажник гіпсокартонних конструкцій тощо) та середню освіту, що зменшує час навчання і збільшує можливості працевлаштування на підприємство.

Кожен державний заклад має функції:

- первинна професійна підготовка;

- професійно-технічна освіта;