1 лип. 2014
Відповідно до наказів Міністерства від 27.12.2013 № 1842 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014 рік» та від 17.05.2013 № 547 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську науково-технічну виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01 червня 2013 р. за № 839/23371, у серпні – листопаді ц.р. Національним центром «Мала академія наук України» буде проведена Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Виставка-конкурс відбудеться у два етапи: І етап – відбірковий (обласний, заочний) – у серпні-вересні, ІІ етап – фінальний (всеукраїнський, очний) – у листопаді  в м. Київ.

Виставка-конкурс проводиться у таких номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

Умови участі у виставці-конкурсі, орієнтовна тематика проектів у кожній номінації, вимоги до проектів та критерії їх оцінювання розміщені на сайті www.man.gov.ua в розділі «Анонс заходів».

Для участі в І етапі виставки-конкурсу необхідно до 5 вересня ц.р. надіслати на поштову адресу обласного територіального відділення МАНУ письмову заявку (форма додається), тези інноваційного науково-дослідницького проекту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях.

Список учасників, запрошених до участі в ІІ етапі виставки-конкурсу, буде оприлюднено на сайті www.man.gov.ua.

Про місце та терміни проведення ІІ етапу виставки-конкурсу буде повідомлено додатково.

Додаткова інформація – за телефоном: 0 (44) 489-55-80; e-mail: [email protected]; на сайті: www.man.gov.ua.