Школа МИРотворчості

31 січ. 2018
Проект для учнів 8–10-х класів, у яких є бажання вчитися спілкуванню, будувати відносини і творчо підходити до вирішення конфліктів.

Це своєрідний курс підготовки «миротворця». Тут навчать, як виходити з конфліктних ситуацій, постояти за себе і при цьому не застосовувати силу чи підвищений голос, володіти собою, а не йти за емоціями гніву, допомагати іншим опановувати себе під час розв’язання конфліктів.

Участь у Школі – спілкування й одночасно навчання в ігровій формі. Такий формат допомагає краще пізнати себе і отримати корисний досвід, який обов’язково стане у пригоді в житті.

Проект реалізовується Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», проектом «AVP (Альтернатива насильству) в Україні» і Благодійною фундацією «Діти надії та любові».

Після навчання всім учасникам Школи пропонується, об’єднавшись у команду з трьох або чотирьох фасилітаторів, організувати і провести тренінг у своїй школі, місті чи районі, використовуючи базову програму «Альтернатив насильству».

Участь у школі безкоштовна. Одна школа проводиться у декілька етапів протягом року. Для участі у проекті заповнюється анкета після оголошення набору.

Актуальна для певного року інформація (умови участі, списки учасників, нормативні документи тощо) розміщена за відповідним посиланням.

Школа Миротворчості у 2018 році

Довідкова інформація: