Школярів запрошують стати «Агентами змін»

29 січ. 2018
Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» запрошує учнів 8-10 класів з усієї України взяти участь у 4-й Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін».

Проект школи «Агенти змін» реалізовується спільно з Малою академією наук, Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках» та Благодійною фундацією «Діти надії та любові».

Школа шукає активних дітей, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення.

У рамках проекту проводитимуться інтерактивні заняття, мотивуючі зустрічі із відомими людьми, екскурсії, арт-терапія та сесії із розвитку креативності, ранкова йога та нічне багаття тощо.

Школа проходитиме у Києві на базі International Scientific Creative MANLAB.CAMP в чотири етапи (по три дні у березні, травні, жовтні та листопаді).

1-й етап школи для однієї з груп відбудеться з 19 по 22 березня, для іншої – з 22 по 25 березня.

Участь у школі безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом та роздатковими матеріалами.

Для участі у школі необхідно до 14 лютого заповнити анкету та виконати інші вимоги.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Додаткова інформація за електронною адресою [email protected], а також за тел.: 098 00 587 00 (Ірина, програмний координатор) або 068 712 92 06 (Олена, логістичні та організаційні питання).