Закінчили навчальний рік черговою перемогою!!!

19 трав. 2014
З’явилися результати Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека - 2014» після його успішного завершення!

Успішним є воно і для учнів ЗНЗ міста Новомосковська.

Зі  150 учасників призерами стали 62 учні: 2 золотих – СЗШ № 16; 23 срібних -  гімназія № 3 (2 учні), ліцей «Самара» (13 учнів), колегіум № 11 (4 учнів), СЗШ № 16 (4 учні); 37 бронзових – НВК № 1 (2 учні), гімназія № 3 (11 учнів), ліцей «Самара» (3 учні), СЗШ № 17 (8 учнів), колегіум № 11 (13 учнів).

Блискучий результат показав ліцей «Самара» (кер. Дроздовський Віктор Володимирович) . Із 16 учасників – 16 призерів!!!

Є чому пишатися й СЗШ № 17 (кер.Гаркуша Світлана В’ячеславівна). З 10 учнів, що взяли участь у конкурсі – 8 срібних та бронзових призерів!!!

Місто має 2 «Золотих лелеки», і всі вони - в учнів СЗШ № 16 (кер. Шевчук Андрій Євгенович).

30 учнів гімназії № 3 стали учасниками конкурсу та 50 % із них мають срібло та бронзу!!!

Колегіум № 11 (кер.Поляков Сегій Якович, Ревіна Віолетта Іванівна) виборов 17 призів із 60!!!

Учні НВК № 1 (кер. Білокриницька Тамара Іванівна) також радіють бронзовим перемогам!!!

Чимало учнів – учасників  знаходяться  в двох-трьох кроках (балах) від бронзи, срібла та золота.

Вітаємо учасників , призерів та їх талановитих небайдужих керівників!!! Чекаємо на активну участь учнів інших  закладів міста. Готуємось до нових перемог!!!

Наші перемоги тобі, люба школо!!! Наші перемоги тобі, рідне місто!!! Наші перемоги для тебе, Україно!!!