Зимова школа для вчителів англійської мови

13 груд. 2017
Учителі англійської мови мають унікальну можливість стати учасниками першого альтернативного способу підвищення рівня педагогічної майстерності!

Перша MM Publications Teacher Training Winter School відбудеться 8-12 січня 2018 року в місті Івано-Франківськ.

Програма заходу передбачає лекційні та практичні заняття з фокусом на навчання учнів молодшої, середньої та старшої шкільних ланок.

Учасники матимуть можливість заглибитись у теоретичні аспекти викладання, оволодіти новими прийомами та взяти участь у практичних заняттях та їх аналізі для виявлення сильних та слабких сторін того чи іншого підходу, а також для ефективнішої адаптації отриманих знань і для подальшого їх використання на практиці.

Тренер для вчителів англійської мови від видавництва MM Publications Анжела Констанс та викладач-тренер із України Оксана Торубара допоможуть всім учасникам зимової школи знайти нові креативні ідеї для уроків та й просто отримати ковток свіжого повітря перед початком нового семестру.

Також у програму включено екскурсію чарівними вуличками Івано-Франківська та святкову вечерю в останній день зимової школи.

Деталізована програма та інформація про вартість участі в MM Publications Teacher Training Winter School міститься у запрошенні.

ЗАПРОШЕННЯ