Сім’я – лоно людської культури

6 жовт. 2017
3 жовтня у навчально-виховному комплексі №1 відбулися педагогічні читання на тему: «Сім’я – лоно людської культури». Захід підготували вчителі початкових класів закладу.

Учасниками педагогічних читань були педагоги навчальних закладів міста.

На початку читань із привітальним словом до присутніх звернулися директор школи Чорна Н.Й., методист методичного кабінету Шапілова Т.М.  Учителі НВК №1 ознайомили присутніх із спадщиною В.О.Сухомлинського з питань сімейного виховання, гуманної педагогіки. Були проведені майстер-класи: «Сім’я і школа – два крила виховного процесу» (вчитель початкових класів  Бичівник А.В.), «Урок мовою серця: Я розповім тобі казку» (вчитель початкових класів  Стокалюк В.В.).

Учасники відмітили актуальність презентованих  матеріалів, позитивну атмосферу під час проведення заходу, педагогічну майстерність учителів початкових класів НВК №1.