Школа педагогічної майстерності-2016

30 бер. 2016
У межах реалізації проекту «Школа педагогічної майстерності-2016» 29 березня 2016 року на базі колегіуму № 11 відбувся науково-методичний семінар за участю науковців Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України, викладачів «Академії педагогічної майстерності та навчання дорослих».

В межах семінару відбулась презентація Академії педагогічної майстерності та навчання дорослих імені І.А.Зязюна.

Професор О. А. Лавріненко та доцент В. Л. Мозговий  провели відкриті лекції на тему стратегічної домінанти педагогічної майстерності у саморозвитку особистості вчителя. Науковцями також проведено майстер-класи: "Режесура словесно- педагогічної взаємодії" та "Зовнішня та внутрішня педагогічні техніки у професійно-педагогічній взаємодії вчителя".

Педагоги навчальних закладів міста отримали величезний досвід, задоволення від спілкування та сертифікати учасників.