Впровадження проекту «Вчимося жити разом»

14 січ. 2016
11 січня 2016 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підписав наказ «Про затвердження плану заходів з реалізації проекту «Вчимося жити разом». Міністерство освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» реалізує зазначений проект.

Впровадження проекту поширюється на Донецьку, Луганську, Харківську, Дніпропетровську та Запорізьку області, в яких є найбільша кількість дітей, переміщених з зони конфлікту.

Проект реалізовуватиметься в двох напрямках – формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям психологічної допомоги та підтримки в навчальних закладах.В рамках проекту буде підготовлено за відповідними програмами понад 3 000 вчителів основ здоров’я та ще стільки ж шкільних психологів, соціальних педагогів, волонтерів. 13 січня 2016 року відбулась зустріч виконавців проекту із колективом відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, на якій обговорювалась реалізація плану заходів проекту «Вчимося жити разом».