Про вшанування пам'яті Івана Франка

12 січ. 2016
На виконання Указу Президента України від 08.12.2015 № 687/2015 "Про вшанування пам'яті Івана Франка", відповідно до листа МОН України від 31.12.2015 № 1/9-634 "На виконання постанови Верховної Ради України", у 2016 році відзначаються пам'ятні дати - 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Франка.

З нагоди відзначення пам'ятних дат департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації рекомендує передбачити протягом травня, вересня 2016 року:

проведення у закладах освіти інформаційно-просвітницьких заходів (тематичних лекцій, учнівських конференцій, наукових семінарів, класних інформаційних годин, літературних вечорів, усних журналів, круглих столів, засідань клубів старшокласників, тижнів пам'яті, шкільних кокурсівілюстративних робіт до творів митця, огляди бібліотечних експозицій, виставок, які відображають діяльність І.Франка як поета, прозаїка, драматурга, публіциста, перекладача й видатного вченого);

участь учнів у регіональних заходах, присвячених вищевказаним пам'ятним річницям.

Інформацію про проведені заходи доцільно розмістити на сайтах освітніх установ.