Енергозбереження у школі

25 лист. 2015
Національною металургійною академією України (кафедрою промислової теплоенергетики) за підтримки Міжнародної Академії Наук екології та безпеки життєдіяльності ініційоване проведення конкурсу «Енергозбереження у школі».

В ході проведення конкурсу передбачається організація консультацій школярам-учасникам конкурсу та проведення енергетичних аудитів у школах з розробкою енергозберігаючих заходів (із обґрунтування їх економічної доцільності) та проектів енергомодернізації навчальних закладів області.

Взяти участь у конкурсі мають можливість учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів області. Реєстрація учасників конкурсу здійснюється за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна,4, Національна металургійна академія України, оф.№109а або Email: [email protected].
Телефон для довідок 0676327919