Педагогіка здоров’я

23 лист. 2015
Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 8 запрошує прийняти участь у роботі VI Всеукраїнської науково-практичної конференції “Педагогіка здоров’я”, яка відбудеться 28-29 квітня 2016 року.

Конференція присвячена висвітленню теоретичних та практичних результатів досліджень щодо проблем вивчення, збереження та формування здоров’я дітей, учнівської та студентської молоді.

До участі в роботі конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів, студенти, співшукачі, аспіранти, докторанти, керівники дослідно-експериментальних освітніх закладів з питань здоров’язбереження, методисти, педагоги загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів.