Наукова школа з англійської мови

16 лист. 2015
З 18 по 25 січня 2016 року у м. Київ Національний центр «Мала академія наук України» спільно зі Школою наукової англійської мови «Вгаігг-English» проводить Наукову школу з англійської мови для учнів на базі Міжнародного центру дитячої творчості «ManLabCamp».

До участі запрошуються учні та випускники шкіл, гімназій, ліцеів, позашкільних навчальних закладів віком від 14 років.
Програмою школи передбачені практичні заняття з наукової англійської мови за напрямками: хімія, біологія та молекулярна біологія, а також передбачене проведення дослідів за пройденим матеріалом англійською мовою з використанням найсучаснішого обладнання під керівництвом провідних фахівців, науковців вищих навчальних закладів України, заняття з носієм мови та екскурсій англійською мовою.

Детальнішу інформацію про умови участі у заході можна дізнатися за телефоном - (056) 371 4784, (044) 48955 98 та (099) 37657 74.