Чемпіонат з інформаційних технологій

28 жовт. 2015
У листопаді 2015 – лютому 2016 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить ХV Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2016»

До участі в заході запрошуються учні позашкільних, загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів на добровільних засадах.

Чемпіонат «Екософт–2016» проводиться у два етапи:

І етап (заочний, відбірковий) – з 2 листопада 2015 року до 20 січня 2016 року.

ІІ етап (очний, фінальний) – з 23 до 25 лютого 2016 року в м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Під час очного етапу відбуватиметься стендовий захист авторських розробок.

Для участі в заході необхідно до 20 січня 2016 року зареєструватися в режимі он-лайн на сайті за посиланням: https://nenc.gov.ua/?page_id=2777. На підставі поданих матеріалів організаційний  комітет проведе відбір учасників очного етапу. Результати відбору щодо участі в очному етапі чемпіонату будуть оприлюднені до 25 січня 2016 року на сайті www.nenc.gov.ua.

З числа переможців чемпіонату буде проведений відбір учасників Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016», який відбудеться 19-23 травня 2016 року в м. Бухарест (Румунія).