Навчання разом з ЯКлас

27 жовт. 2015
Що таке ЯКлас? Унікальний тренажер знань для самостійного тренування і закріплення вивченого матеріалу. Ідеальний помічник для вчителя – вирішення проблеми списування!

Yaklas.com.ua – це освітній інтернет-ресурс для вчителів, учнів та батьків.

• Безліч варіантів завдань різних видів складності за темами шкільної програми.
  • Структурований та зрозумілий теоретичний матеріал за кожною темою.
  • Можливість використання на планшетах та смартфонах.

Розпочніть роботу вже зараз

• Дозволяє проводити тестування знань учнів, задавати домашні завдання в електронному вигляді.
  • Можливість створення власного завдання з будь-якого предмета.
  • Автоматична перевірка результатів і розрахунок успішності.
  • Можливість використання на інтерактивній дошці.

Дізнатися більше

Спеціальна пропозиція – розширений доступ до сайту ЯКлас.

Розширений доступ дозволяє бачити правильні відповіді та детальні розв'язання до кожного завдання.

Отримайте 10 промокодів для активації розширеного доступу до сайту на другу чверть для учнів вашої школи абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Для цього:

1. Зареєструйтеся на сайті yaklas.com.ua, вказавши при реєстрації повну назву та адресу вашої школи.
  2. Підключіть не менше десяти учнів вашої школи до сайту ЯКлас.
  3. Напишіть нам на електронну адресу [email protected] про своє бажання отримати промокоди.

Будьте першими! Приєднуйтесь до ЯКлас!

Кількість предметів та тем постійно зростає!

Разом з ЯКлас до успіхів у навчанні!