Кращий майстер народних ремесел

21 жовт. 2015
З метою популяризації серед школярів і учнівської молоді зацікавленості в здобутті знань, умінь, навичок з декоративно-ужиткового мистецтва 18 листопада 2015 року проводиться обласний заочний конкурс „На кращого юного майстра народних ремесел”.

Конкурс проводиться по напрямкам: народна вишивка, різьба по дереву, лозоплетіння, вироби з соломи, петриківський розпис, писанкарство.

Звертаємо Вашу увагу! На конкурс разом з роботами необхідно надати копію свідотства про народження дитини та ідентифікаційний код дитини чи одного з батьків. Роботи (три роботи з етикетками від одного учасника), перелік всіх робіт, в якому зазначити автора, його вік, клас, школу, гурток, назву роботи, прізвище керівника, телефон. Роботи надати до 15 листопада поточного року до КЗО „ОЕНЦДУМ”, за адресою:

м. Дніпропетровськ,  вул. Мандриківська, 80.

Довідки за тел. (056)370-66-09.