XVI Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

1 жовт. 2015
Традиційно 09 листопада 2015 року, у День української писемності та мови, відбудеться урочисте відкриття Конкурсу.

Конкурс проводиться згідно з Указом Президента України від 09. 11. 2007 № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика» та Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України 13.03. 2008 № 168.

Ліга українських меценатів проводить Конкурс у чотири етапи.

Перший етап Конкурсу рекомендовано провести з 09 листопада 2015 року. Завдання для його проведення готують, перевіряють й оцінюють, визначають знавця української мови у навчальному закладі  шкільні методичні об’єднання.

Другий етап Конкурсу проводиться  з 20 листопада по 29 листопада 2015 року. Завдання для його проведення готують і надсилають навчально-методична лабораторія української мови і літератури та навчально-методичний відділ початкової освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Роботи конкурсантів  другого етапу перевіряє, оцінює, визначає переможців (претендентів третього етапу Конкурсу) міське журі Конкурсу.

Третій (обласний) етап Конкурсу для учнів 3-11 класів проводиться у два тури (заочний, очний).

Для участі у третьому заочному обласному турі управління освіти направляє в обласний оргкомітет Конкурсу звіт про проведення другого етапу, заявку на участь в обласному заочному турі, а також відповідно по перевіреній та оціненій роботі від паралелі класу.

Третій обласний очний тур Конкурсу для учнів 3–11 класів загальноосвітніх середніх шкіл, учнів II–III курсів ПТНЗ відбудеться 12 грудня 2015 року на базі вищого комунального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», місто Дніпропетровськ, вулиця Свердлова, 70.

Завдання для третього обласного очного туру Конкурсу готує навчально-методична лабораторія української мови і літератури, навчально-методичний відділ початкової освіти ДОІППО.

Четвертий підсумковий (загальнонаціональний) етап Конкурсу для учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, для студентів вищих навчальних закладів області буде проведений у січні 2015 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Дата його проведення визначається  Лігою українських меценатів за погодженням з Міністерством освіти і науки України.