Конкурс Шевченка

1 жовт. 2015
Міністерство освіти і науки радить провести 2 жовтня 2015 року відкриття VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Шевченка в усіх навчальних закладах України.

Згідно з Положенням про конкурс, у заході можуть брати участь учні 5-11 класів, учні професійно-технічних навчальних закладів, а також студенти і курсанти вищих навчальних закладів.
Проведення конкурсу має сприяти вихованню у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формувати готовність творити добрі справи задля рідної Батьківщини.
Урочистості з нагоди початку VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Шевченка відбудуться 2 жовтня 2015 року у Миколаєві.
Завдання для першого етапу конкурсу готують навчальні заклади. Підготовка другого та третього етапу здійснюватиметься інститутами післядипломної педагогічної освіти.
Учасники можуть виконувати свої роботи українською мовою, а також регіональними мовами або мовами національних меншин, представленими в Україні.