Профорієнтаційний табір для школярів

16 жовт. 2015
26 жовтня розпочинає роботу п’ятий профорієнтаційний табір для старшокласників. Протягом шкільних канікул, до 31 жовтня включно, учні 9–11 класів зможуть дізнатися багато нового про професії, знайти нових друзів та яскраво провести час.

Програма табору — це презентації спеціальностей від фахівців-практиків провідних компаній, економічні та юридичні ігри, тренінги особистісного розвитку, профорієнтаційні консультації та екскурсії на підприємства. Цього року «мешканці» табору познайомляться з такими спеціальностями, як менеджер з туризму, логістик, дипломат, адвокат, фінансист, бухгалтер, економіст, юрист, IT-спеціаліст.

В останній день роботи PROF CAMP — «Крок до майбутньої професії» — кожен з учасників презентуватиме свій майбутній фах, виступаючи перед батьками і таким чином підсумовуючи плідну й насичену роботу в таборі та приміряючи на себе омріяну професійну роль.

Запрошуємо старшокласників дізнатися про професії і про власні можливості в різних професійних галузях. Дізнавайтеся про умови участі та реєструйтеся на сайті Університету «КРОК» або за телефонами: (044) 455-57-57, (093) 420-58-85 (Ірина Пінчук).