Інтерактивні уроки: Альтернативи насильству

1 жовт. 2015
Благодійний фонд "Щасливе і здорове дитинство" у 2015-2016 н.р. проводить у загальноосвітніх навчальних закладах, загальноосвітніх школах-інтернатах тренінги "Інтерактивні уроки: Альтернативи насильству" за фінансової підтримки Швейцарської агенції із розвитку і співробітництва.

З метою підвищення морально-психологічної готовності дітей і молоді до складних життєвих обставин та виховання у молоді культури цивілізованого вирішення конфліктів, Благодійний фонд "Щасливе і здорове дитинство" пропонує низку педагогічних заходів у сучасному інтерактивному форматі тренінгів, групових дискусій та розвиваючих ігор.

Тренінги розроблені для запобігання проявам насильства в дитячому середовищі та негативної поведінки серед дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт і напівсиріт, дітей переселенців з зони АТО.

Працівники фонду готові надати довідкову інформацію щодо ідей і змісту тренінгу з Альтернативи насильству.