Литовська феєрія

28 вер. 2015
У рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Всеукраїнської благодійної асоціації «Рівний—рівному» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 11 по 15 листопада 2015 року передбачається проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» (далі Фестиваль).

Метою Фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам й зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості, обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

Участь у Фестивалі братиме учнівська та студентська молодь України,  Литви та інших країн.

Номінації Фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».

Творчим колективам необхідно до 19 жовтня 2015 року направити заявку на участь у Фестивалі до оргкомітету Фестивалю на електронну адресу: [email protected] з приміткою «Фестиваль «Литовська феєрія». Можлива участь одразу у декількох вказаних номінаціях.