Міжнародна школа-семінар «Спектроскопія молекул і кристалів»

17 лип. 2015
27 вересня - 4 жовтня 2015 буде проходити XXII ISSSMC міжнародна школа-семінар «Спектроскопія молекул і кристалів». Конференція відбудеться в селі Чинадійово, 9 км від районного центру м Мукачево, Закарпатської області, Україна в готелі Водограй (Fountain).

Організатор: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут фізики НАН України.

Традиційні теми школи охоплюють останні досягнення в галузі теоретичної та експериментальної спектроскопії кристалічних твердих тіл, наносистем, рідкі кристали і аморфні матеріали, рідини, газів, полімерів і біологічних системах, поверхні, тонких плівок, міжмолекулярної взаємодії, а також комп'ютерних симуляцій, нелінійних оптичних явищ нові методи спектроскопії і додатків.

Програмою школи-семінару передбачено проведення лекційних і практичних занять за участю провідних українських і зарубіжних вчених, презентація науково-дослідницьких робіт учнями-членами МАН у вигляді усної та стендової доповідей.

До участі запрошуються учні 9 - 11 класів - члени МАН.

Для участі у школі-семінарі необхідно до 4 вересня 2015 року надіслати заявку за формою, тези науково-дослідницької роботи на електронну адресу [email protected] з темою повідомлення "Спектроскопія_прізвище".

Вимоги до оформлення тез та стендових доповідей  – на сайті  www.man.gov.ua у розділі «Дошка об‘яв».

На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників. Результати відбору будуть оприлюднені до 14 вересня 2015 року на сайті www.man.gov.ua у розділі «Дошка об‘яв».

За результатами школи-семінару буде виданий збірник тез робіт учасників.

Зустріч та реєстрація учасників – 27 вересня до 12.00 год за адресою: Закарпатська область,  Мукачівський район,  смт Чинадійово, вул. Санаторна, 201, готель Водограй. Для організації зустрічі на залізничній станції Карпати повідомити час прибуття та номер потягу за контактними телефонами  0 (44) 489-55-84, 489-55-83.

Детальніше: Лист НЦ «МАНУ» від 08.05.2015 № 172/1/3.1-275 «Про проведення ХХIІ Міжнародної школи-семінару «Спектроскопія молекул та кристалів»»