Земля – наш спільний дім

6 лип. 2015
Відповідно до орієнтовного плану проведення масових заходів департаменту освіти і науки облдержадміністрації та комунального закладу освіти „Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” та з метою залучення дітей та молоді до активної природоохоронної діяльності, розвитку творчих здібностей колективів екологічної просвіти та привернення уваги громадськості до екологічних проблем сьогодення КЗО „ОЕНЦДУМ” проводить щорічний обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти „Земля – наш спільний дім”, який в 2016 році має назву „Щоб ґрунти родючими та щедрими були, будь господарем, людино, на своїй землі!”.

В своєму виступі колектив висвітлює тему раціонального використання та збереження земельних ресурсів.

Зональний заочний відбірковий тур конкурсу відбудеться у березні 2016 року, в якому візьмуть участь переможці міських та районних конкурсів.