Педагогічний пошук – 2015

1 лип. 2015
Відповідно до наказу Міністерства від 06.02.2015 № 99 «Про затвердження плану всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2015 рік» 19-20 серпня ц.р. у м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Національною академією педагогічних наук України буде проведена Всеукраїнська серпнева конференція «Педагогічний пошук – 2015».

На конференції обговорюватимуться питання розвитку еколого-біологічної освіти дітей та молоді в контексті сучасної освітньої політики.

До участі в заході запрошуються методисти позашкільних навчальних закладів, фахівці інститутів післядипломної педагогічної освіти, вчителі біології загальноосвітніх навчальних закладів, наукові та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів.

Заїзд та реєстрація учасників – 19 серпня з 9.00 год. до 13.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Проїзд від Центрального залізничного вокзалу м. Київ: маршрутним таксі № 558 або № 181 до зупинки «Мостицька».

Від'їзд – 20 серпня ц.р. після 14.00 год. Учасників заходу просимо завчасно придбати квитки на зворотній шлях.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Детальна інформація та умови реєстрації щодо участі в заході на сайті: www.nenc.gov.ua.