Відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом

10 квіт. 2015
Міністерство освіти і науки України рекомендує українським школам активізувати роботу, спрямовану на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни.

Відповідно до рекомендацій МОН, у навчальних закладах мають бути організовані й проведені урочисті лінійки, уроки мужності, інформаційні години, лекції, бесіди, тематичні уроки інші тематичні заходи присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни.
До проведення заходів мають бути залучені ветерани війни та учасники антитерористичної операції.
Школам рекомендовано переглянути експозиції музеїв історичного напряму (бойової слави), що діють в навчальних закладах, доповнивши їх матеріалами, що висвітлюють подвиги воїнів, які нині  боронять Україну.

Рекомендації також містять бажані форми, місця, методи і прийоми проведення заходів, їх орієнтовну тематику; перелік художніх і документальних фільмів, присвячених Другій світовій війні; творчість українських письменників і поетів, яка розкриває події та наслідки війни; добірку українських пісень про мужність, патріотизм українців і трагедію війни; корисні інтернет-посилання та довідку про квітку маку, як символу пам'яті у світі та в Україні.