Найкращий читач України – 2015

8 квіт. 2015
В обласній дитячій бібліотеці відбувся регіональний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2015», участь у якому взяли 40 кращих читачів області. Наше місто на конкурсі юних шанувальників книги представляли учениця 6 класу НВК № 1 Грицай Валерія та учениця 7 класу СЗШ № 2 Алієва Саміра – переможці попереднього етапу змагання.

В обласній дитячій бібліотеці діівчата відповідали на питання спеціально розробленої вікторини для категорії 6-х та 7-х класів. А також з великим задоволенням взяли участь у розважальній програмі з веселими вікторинами, ляльковій виставі за творами В.Нестайка та ігровій подорожі «Країна Журналія».

За результатами участі в конкурсі їх було нагороджено «Сертифікатами учасника» та книгами.

Участь у змаганні подарувала Валерії та Самірі чудові незабутні враження, нові знайомства з ровесниками-однодумцями та зміцнила переконання, що книга як невичерпне джерело інтелектуального збагачення, назавжди залишиться у їхньому житті.