Конкурс книголюбів

27 бер. 2015
Початок останньої четверті навчального року для юних книголюбів шкіл міста ознаменувався важливою подією. 25 березня у святково прикрашеній читальній залі Центральної дитячої бібліотеки за усталеною традицією відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України 2015 року". На нього прибули найкращі читачі - учні 6-х і 7-х класів.

Головне змагання конкурсантів також було традиційним – виконання тестів, що давало можливість найкращим читачам продемонструвати і коло свого читання, і знання літературних творів.

Переможцями ІІ етапу конкурсу стали Грицай Валерія, учениця 6 класу НВК № 1 та Алієва Саміра, учениця 7 класу СЗШ № 2.Дівчата продовжать змагання в ІІІ (обласному) етапі конкурсу, який відбудеться в обласній бібліотеці для дітей.

ІІ місце серед учнів 6-х класів розділили Мащенко Олександра (колегіум №11) та Суха Анна (СШЗ №4).
ІІІ місце посів Штефан Артем (ЗСШ№17).

ІІ місце серед учнів 7-х  класів розділили учні гімназії №3 Сердюк Надія та Уланов Вадим.
ІІІ місце посіла Глушаченко Владислава (СШЗ №17).

Всіх переможців було нагороджено грамотами та дипломами.

На завершення свята конкурсанти зібрались за солодким столом, де дбайливі господарі дитячої бібліотеки пригостили їх чаєм, печивом та цукерками.
Особлива подяка також шкільним бібліотекарям НВК №№ 1, 5, гімназії №3, колегіуму №11, СШЗ №№ 2,4,6,12,14,15,16,17, які надали
 велику допомогу у проведенні І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу  «Найкращий читач України – 2015».