26 бер. 2015
25 березня 2015 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти була проведена чергова обласна виставка-презентація «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини - 2015».

Активну участь в регіональному заході, який відбувся з метою широкого висвітлення та поширення кращого передового педагогічного досвіду, взяли освітяни Новомосковська.

Матеріали на обласну виставку у кількості 160 творчих доробок надійшли від усіх загальноосвітніх, більшості дошкільних навчальних закладів (№ 3, 4, 6, 8, 10, 13, 14) та центру позашкільної роботи. Крім творчих робіт педагогів з різних напрямків навчально-виховної діяльності на виставкових стендах знайшли місце рекламні колажі, різноманітні дитячі та вчительські поробки, змістовні відеопрезентації. Щире захоплення відвідувачів викликали малюнки учениці СЗШ № 4, дитини з особливими потребами Мамрак Юлії (вчитель О.В. Андрущенко).

Особливу увагу учасників заходу привернув виставковий матеріал колегіуму № 11, де крім авторських розробок учителів, тематичних буклетів, були представлені численні  нагороди за спортивні та інтелектуальні досягнення педагогічного колективу та учнів закладу на обласному й Всеукраїнському рівнях.

Комісія з представників головного управління освіти і науки облдержадміністрації, керівництва ДОІППО відмітила багатогранність, сучасність і талановитість наших педагогів. Освітяни Новомосковська отримали 5 дипломів у різних номінаціях. Переможцями в номінації «Продуктивні технології навчальної діяльності (моделювання уроку; роль вчителя в системі продуктивного навчання») визнано роботи заступника директора колегіуму № 11 Л.О. Походєєвої., практичного психолога ДНЗ № 3 «Ромашка» О.Д. Сандакової, вихователя ДНЗ № 13 О.О. Ковальової; в номінації «Здоров’язберігаючий освітній простір» - роботу заступника директора колегіуму № 11 Ю.Д.Третьякової; у номінації «Виховна робота у системі формування креативної особистості» - роботу заступника директора колегіуму № 11 І.В Іващенко.

Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, високий професіоналізм була нагороджена завідувач науково-методичним кабінетом Олена Андріївна Амеліна.

Одним із заходів виставки була науково-практична конференція «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості», на якій педагоги обговорили сучасні досягнення освітян області, творчі здобутки педагогічних колективів і науковців у роботі над обласною науково-методичною проблемою «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості». Напрямки подальшої інноваційної діяльності освітян Дніпропетровщини були визначені на Всеукраїнській конференції «Освіта та соціалізація особистості».

Участь у виставці надала можливість освітянам обмінятися досвідом, встановити ділові партнерські стосунки з колегами, надихнула вчителів на творчість, самовдосконалення, інтерпретацію у своїй практичній діяльності кращих педагогічних досягнень.

Управління освіти, науково-методичний кабінет висловлює щиру подяку всім педагогам міста, хто надав роботи для виставки.

Особлива подяка за якісну і вчасну підготовку матеріалів на обласну виставку-презентацію адміністрації та педагогічним колективам ДНЗ № 3 (завідувач Р.Є. Тонкошкур), № 4 (завідувач С.Ю. Дудакова), СЗШ № 6 (директор О.П. Коба), колегіуму № 11 (директор Т.М Третьякова.), СЗШ № 12 (директор І.В. Сирцова), ЦПР (директор Н.А. Сергієнко). За вагому допомогу в оформленні експозиції щира подяка педагогічним працівникам В.В. Гайді (ДНЗ № 3), В.В. Падалці (ДНЗ № 4), О.В. Андрущенко (СЗШ № 4), Л.І. Карпенко (СЗШ № 6), О.В. Ремезок (СЗШ № 7), Ю.Д.Третьяковій та В.Я. Луганському (колегіум № 11).

Бажаємо всім Вам, шановні колеги,  подальших  творчих успіхів та ще більших здобутків на  наступній виставці  педагогічних досягнень.