Олімпіада з правознавства

20 бер. 2015
Завершився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Чисельність учасників була незначною, тому що проходила олімпіада лише для учнів 11 – х класів та напередодні пробного тестування з української мови та літератури. У випробуванні взяли участь СЗШ № 4, СЗШ № 6, СЗШ № 18, ліцей «Самара».

Незважаючи на те, що навчальний предмет правознавство в 11 класі не вивчається та у одинадцятикласників був фактично місяць на підготовку / про проведення олімпіади стало відомо лише у лютому/, деякі учні показали не лише достатній рівень знань, а й свою відповідальність, старанність почуття обов’язку.

Члени журі розподілили призові місця таким чином:

І місце - відсутнє

ІІ місце – Волок Валерій, ліцей «Самара» - кер. Дроздовський В.В.

ІІ місце – Кожерко Єлизавета, СЗШ № 6 – кер. Середюк А.А.

ІІІ місце – Трохимович Дар’я, СЗШ № 18 – кер. Чабаненко В.А.