День води

17 бер. 2015
Інститут інноваційних технологій та змісту освіти пропонує організувати та провести 22 березня у загальноосвітніх закладах області Всеукраїнський урок «День води» та Всеукраїнський творчий конкурс учнівської молоді «Подорож у світ води».

Всеукраїнський урок та творчий конкурс проводиться з метою поглиблення знань учнів про значення води в житті людини, про проблеми забезпечення питною водою населення у світі; формування уявлення про технологічну схему та загальні принципи водопостачання та водовідведення в населених пунктах; виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів та у рамках акції, що проводиться Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія».

Методичні рекомендації та положення про конкурс додаються.