Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2015»

18 бер. 2015
Не втратив своєї популярності конкурс юних істориків «Лелека». Щорічно заклади освіти міста беруть активну участь у ньому, підтримуючи ініціативу Всеукраїнської громадської організації «Освітній простір» та з метою активізації вивчення історії в загальноосвітніх навчальних закладах, розвитку творчих здібностей учнів та їх патріотичного виховання, підтримки й підвищення ефективності роботи вчителів і викладачів історії.

18 березня 2015 року 134 юних істориків міста змагалися на міжнародному рівні. Активними цього року були: НВК № 2 (Білокриницька Т.І.), гімназія № 3 (Флока А.Б.), колегіум № 11 (Поляков С.Я., Ревіна В.І.), СЗШ № 4 (Береза Т.А.), СЗШ № 12 (Тарасенко Л.В.), СЗШ № 13 (Красножон М.В.), СЗШ № 15 ( Губський І.Г), СЗШ № 17 (Кошова С.М.). Чекаємо на квітневе «золото», «срібло», «бронзу».