Розкрилля душі

12 лют. 2015

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.08.2014 № 936 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014-2015 навчальний рік за основними напрямами позашкільної освіти» у лютому-вересні ц.р. Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі», присвячений 85-річчю від дня народження Ліни Костенко (умови конкурсу – на сайті www.man.gov.ua в розділі «Анонс заходів»).

Конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини поетеси, формування умінь і навичок літературної та дослідницької діяльності учнівської молоді, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів.

Основними завданнями Конкурсу є:

- виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді;

- залучення школярів і студентів до поглибленого вивчення творчості українських поетів і письменників;

- залучення молоді до пізнавальної та дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України (далі – МАНУ);

- стимулювання творчого мислення та самовдосконалення молоді.

Конкурс проходить у 2 етапи:

І етап – відбірковий (обласний, заочний) – проводиться у лютому-травні 2015 року;

ІІ етап – фінальний (всеукраїнський, очний) – проводиться у вересні 2015 року в м. Києві.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: дослідницька робота та літературна творчість (вірш, нарис, есе).

Для участі у І етапі Конкурсу необхідно до 23 квітня 2015 року надіслати на поштову адресу обласного територіального відділення МАН України письмову заявку та творчу або дослідницьку роботу на паперових і електронних носіях.

Журі І етапу конкурсу розгляне подані учасниками творчі й дослідницькі роботи та визначить у кожній номінації по два переможці, які будуть запрошені до участі в ІІ етапі конкурсу. Загальний список учасників, запрошених до участі в ІІ етапі конкурсу, буде оприлюднений на сайті НЦ «МАНУ» www.man.gov.ua. до 3 вересня цього року.

Додаткова інформація на сайті: www.man.gov.ua.